Akupunktur Tape Gatapex - mřížka malá - barva tělová - 21mm x 27mm

Neohodnoceno
Můžeme doručit do:
16.7.2024
390 Kč
Skladem
Expedujeme do 24h
Expedujeme do 24h
Na našem E-shopu máte dopravu nad 3000 Kč ZDARMA.
Individuální přístup
Individuální přístup
Přijímáme objednávky telefonicky i emailem
První speciálka v ČR
První speciálka
Jsme nejdéle fungující specialisté na tejpování v ČR. Již řadu let si zakládáme na KVALITĚ TEJPŮ a jejich aplikaci.

1. Co je Gatapex akupunkturní náplast a k čemu se používá?

Akupunkturní náplast Gatapex je vyrobena z polyesteru a polyuretanu, který je na pokožce dobře snášen, je prodyšný a je na něm naneseno hypoalergenní akrylátové lepidlo. Neobsahuje žádné další složky a žádné léky! Náplast Gatapex má základní vlastnosti (tloušťka, hmotnost, elasticita) srovnatelné s vlastnostmi lidské kůže. Léčba je založena na asijských, medicínských, akupunkturních zkušenostech.

 

2. Na co je potřeba dát pozor při používání náplasti Gatapex?

Kůže musí být suchá a odmaštěná, popřípadě oholená. V případě svědění, puchýřů a zčervenání kůže nebo jiných nežádoucích účinků ihned náplast odstraňte a poraďte se s lékařem nebo ošetřujícím terapeutem. Náplast Gatapex by neměla být aplikována na otevřené rány nebo na přecitlivělou pokožku. Kůže by měla být po odstranění náplasti důkladně očištěna. Akupunkturní náplast Gatapex se používá více než 1 týden, ale jen tak dlouho, jak ji pacient akceptuje. I když byly příznaky nebo bolest díky akupunkturní náplasti Gatapex zmírněny nebo odstraněny, nemusí dojít k odstranění příčiny problému. Gatapex akupunkturní náplast by měla být použita pouze jako doprovodné opatření. Nenahrazuje plnohodnotnou léčbu nebo terapii. Tyto informace jsou pouze informativní. Gatapex nenahrazuje vyšetření a léčbu lékařem. V případě problémů, prosím, ihned kontaktujte svého lékaře!

 

3. Kdybyste akupunkturní náplast Gatapex neměli používat? Ve kterých případech není vhodné akupunkturní náplast Gatapex používat?

Nádory Akutní záněty Žilní trombóza Tromboflebitidy Alergické kožní reakce Těžké srdeční selhání

 

4. Jak akupunkturní náplast Gatapex použít?

Najít spoušťový bod bolesti a aplikovat náplast do místa bolesti (trigger point). Obecnější příklady lze nalézt v příbalovém letáku. Pro další využití této metody je nutná přesná diagnóza. Poraďte se se svým lékařem nebo terapeutem.

 

5. Délka a komfort nošení: Díky materiálovým vlastnostem si ihned po nalepení náplasti Gatapex kůže na náplast zvykne, ta pacienta při nošení neobtěžuje. Každodenní činnost jako je práce, sport a jiné aktivity nejsou náplastí Gatapex nijak omezeny. S náplastí Gatapex je možné se bez problémů sprchovat a koupat, aniž by se musela náplast měnit. Prvních 3-5 dnů po nalepení náplasti Gatapex je odpověď organismu intenzivnější. Často se stává, že po delším nošení náplasti Gatapex dojde ke zlepšení symptomů.

 

6. Jaké jsou možné vedlejší účinky?

Pouze ve vzácných případech může být zaregistrována alergická reakce a to často v kombinaci s požíváním některých léků, alkoholu a nikotinu. Pokud se při nošení náplasti Gatapex vyskytne nějaký problém nebo pacient náplast hůře snáší, ihned náplast sundejte.

 

7. Jak uchovávat náplast Gatapex?

Přestože i děti mohou být pomocí akupunkturní náplasti Gatapex léčeny, měla by být akupunkturní náplast uchovávána mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením a skladujte při běžné pokojové teplotě.

Kód Kód: 3299
Kategorie: KŘÍŽOVÉ TEJPY
Hmotnost: 0.05 kg
Barva: Tělová
Množství v balení: 160ks
Skladování: 8,5 - 27,5 °C
Skladování při vlhkosti: 40-70%
Tvar: čtverec
Velikost: 2,7cm x 2,1cm
Výrobce: Gatapex Medical Ltd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: