O nás

Historie společnosti L&L Centrum Tejpování s.r.o. se datuje do roku 2007, kdy Lukáš Kresta a Lubomír Chládek dovezli do České republiky první balení Kinesio tejpů.

V roce 2008 jsme navázali spolupráci s jednou z nejznámějších německých škol tejpování Medical Taping Concept, známou pod zkratkou MTC, kterou založil Ralph E- Gerike s Thomasem Metzgerem, kteří byli vyškoleni přímo zakladatelem Kinesiotejpingu Kenso Kasem. V tomto roce Lucie Krestová absolvovala několik kurzů přímo pod vedením Ralpha E-Gericka, dále se účastnila mezinárodních workshopů a získala mezinárodní certifikát lektora MTC. Společně s tímto jsme získali exkluzivitu pro pořádání kurzů MTC na území ČR a SR.

 

 

 

Metodou MTC jsme do roku 2024 vyškolili přes 1600 terapeutů z celé ČR, kteří působí ve zdravotnických zařízeních (např. Dětský rehabilitační stacionář při MN Ostrava, Nemocnice Motol, Královská nemocnice Vinohrady, Nemocnice Tábor, Nemocnice Chrudim, Vítkovická nemocnice, RÚ Kladruby, DLPP Boskovice, Dětské centrum ARPIDA, o.s.atd.), ale taky v předních sportovních klubech ČR (např. FC Baník Ostrava, BK Pardubice, fyzioterapeut reprezentace můžu v basketbale, MFK OKD Karviná atd..) a mnoho dalších z řad soukromých pracovišť.

Během následujících let jsme stále pracovali a i nadále pracujeme na zkvalitňování našich služeb, rozšiřujeme počet druhů kinesio tejpů a sortiment doplňků všech cenových kategorií s velkým důrazem na kvalitu. Všechny kinesio tejpy v naší nabídce vždy musí projít testováním kvality a vlastností, aby splňovaly požadavky kinesiotejpingu.

Od založení do dnešního dne jsme získali zastoupení pro ČR značek Kira Sports Tape, BO-Tape a Gatapex.

V roce 2010 jsme se rozhodli rozdělit od sebe prodejní a lektorskou činnost a toto rozhodnutí vedlo ke vzniku společnosti L&L Centrum Tejpování s.r.o., která od roku 2011 převzala lektorskou činnost od společnosti L&L Lukáš Kresta.

I po rozdělení činností obě společnosti vyznávají filozofii individuálního přístupu ke klientovi (zákazníkovi) a spokojenost klienta (zákazníka) je vždy to nejdůležitější.

 

Na spolupráci se těší společnost

L&L Centrum Tejpování s.r.o.